Navigation Menu

Stylizacja męska

Stylizacja męska różni się damskiej, a oczekiwania Panów są inne na każdym etapie stylizacji. Nie chcesz długiego stania przed szafą i omawiania każdej wyjętej przeze mnie rzeczy. Nie lubisz długich zakupów i  rozwodzenia się nad każdą częścią garderoby, ale wiem, że chcesz świetnie wyglądać i przyciągać kobiece spojrzenia. W pracy natomiast pragniesz prezentować się profesjonalnie. Dlatego stworzyłam ofertę skierowaną specjalnie do Ciebie, uwzględniającą Twoje potrzeby i upodobania. Nie czekaj – zdecyduj się na usługi profesjonalistki, która sprawi, że Twój wizerunek będzie spójny, niebanalny i  idealnie dopasowany do Ciebie!

Jedyne co musisz zrobić – to skontaktować się ze mną.

 • Usługi

 • Spotkanie organizacyjne

  0 zł

  Zupełnie niezobowiązująco, spotykamy się na kawie, ja poznaję Ciebie, Twoje oczekiwania i potrzeby, a Ty dowiadujesz się o stylu mojej pracy, abyśmy wspólnie mogli określić, które z moich usług są właśnie dla Ciebie i ustalić plan działania.

 • Analiza kolorystyczna

  150 zł

  Dzięki niej dowiemy się, jaki jest Twój typ kolorystyczny, a co za tym idzie, które kolory są dla Ciebie odpowiednie, w których wyglądasz najkorzystniej. Niektóre kolory potrafią zażółcać cerę, inne sprawiają, że wydaje się sina, natomiast te właściwe działają jak korektor, ukrywają przebarwienia, zaczerwienienia, zmarszczki. Potrafią odmłodzić, ożywić twarz, podkreślić kolor oczu itd. Tak naprawdę jest to pierwszy krok do zbudowania dobrego wizerunku.

 • Analiza sylwetki

  100 zł

  Pomoże nam w znalezieniu mocnych i słabych stron Twojej sylwetki. Określę proporcje Twojego ciała i typ figury, nauczę Cię jak eksponować jej zalety, a jak korygować wady przy pomocy koloru i fasonu ubrań. Omówimy rodzaje poszczególnych części garderoby, by wybrać kroje, które sprawią, że będziesz wyglądać świetnie.

 • Przegląd szafy

  200 zł

  Sprawdzę, które ubrania w Twojej szafie faktycznie współgrają z Twoim typem urody i sylwetki.  W praktyce pokazuję, które kroje i kolory są dla Ciebie odpowiednie i dlaczego. Sprawdzimy, czego koniecznie trzeba się pozbyć z Twojej garderoby, co można przerobić, a czego jeszcze w niej brakuje. Stworzymy gotowe zestawy ubrań na różne okazje. Pokażę, jak zestawiać rzeczy, by tworzyć ciekawe stylizacje i jak za pomocą dodatków zmieniać ich styl.

 • Analiza stylu

  100 zł

  W Twojej szafie nic do siebie nie pasuje? Nie wiesz jak zestawiać ubrania? Jeśli chciałbyś aby Twój styl ubierania się był spójny - to usługa dla Ciebie. Zaproponuję Ci styl, w którym będziesz czuł się najlepiej, który podkreśli Twoją osobowość i będzie współgrał z trybem życia, rodzajem pracy. Dzięki temu wszystkie rzeczy w Twojej garderobie będą do siebie pasowały i będziesz mógł je dowolnie zestawiać - wyobraź sobie jaka to wygoda i oszczędność czasu.

 • Zakupy ze stylistką

  400 zł(bez limitu czasowego) 70 zł(1 godzina)

  Po zapoznaniu się z Twoim typem urody i sylwetki oraz zawartością Twojej szafy – idziemy na wspólne zakupy. Ja wcześniej wybieram w sklepach najodpowiedniejsze dla Ciebie ubrania zarówno pod względem koloru,  jak i kroju – to oszczędność Twojego czasu i energii. Mierzysz ubrania zaproponowane przeze mnie i decydujesz, które trafią do Twojej szafy. Możesz wybrać zakupy bez limitu czasowego – wtedy poświęcam Ci tyle czasu, ile zechcesz lub wybrać opcję płatną za godzinę, jeśli chcesz zrobić tylko drobne zakupy.

  Nie lubisz biegać po sklepach? Mam dla Ciebie rozwiązanie! Mogę iść na zakupy sama. Przynoszę Ci do domu propozycje ubrań,  a Ty dopiero tu, na spokojnie, możesz wszystko przymierzyć. Bez zbędnego stresu związanego z ciasną przymierzalnią i kolejką oczekujących, bez ciekawskich spojrzeń innych kupujących. Jeśli nie trafię z rozmiarem, wymienię go na właściwy również bez Twojego udziału. Zyskujesz nowy wizerunek bez stresu i straty czasu na coś, czego nie lubisz.

 • Stylizacja okazjonalna

  200 zł

  Niedługo szykuje Ci się ważne wyjście? Chcesz wyglądać wyjątkowo, ale nie wiesz jak powinnaś się ubrać? To usługa dla Ciebie. Przyjadę i wybiorę z Twojej szafy, najodpowiedniejsze rzeczy lub zaproponuję kupno nowych, odpowiednich do okazji.

 • Dobór fryzury

  50 zł(+ cena usługi wg. cennika salonu)

  Pomogę dobrać Ci odpowiednią fryzurę,  a następnie cały czas będę czuwać nad Tobą, podczas gdy  profesjonalny fryzjer wykona ją w salonie lub u Ciebie w domu.